Re: Formatowanie opisu uslugi na fakturze
29 Mar
2005
29 Mar
'05
22:48
Łukasz Matys wrote:
Bylem przekonany ze lms juz to ma, ale skoro trzeba to napisac jak wspominasz np w perlu to musze odpuscic...nie potrafie. Pozdrawiam.
ktoś może to zrobić za ciebie... jak masz na zbyciu powiedzmy 50,- -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg-2275252 Lan Management System Developer http://lms.alec.pl
7758
Wiek (w dniach)
7758
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
A.L.E.C