6 Wrz
2012
6 Wrz
'12
23:04
Witam, gdzie nalezy szukac/edytowac by moc skorzystac z innego operatora nizeli smscenter? Pozdrawiam. -- Matys Łukasz
7 Wrz
7 Wrz
09:20
W LMS.class.php funkcja SendSMS odczytuje operatora z CONFIG['sms']['service'] obsługuje smscenter i smstools innego trzeba sobie dopisać w kodzie Dnia 2012-09-06, czw o godzinie 23:04 +0200, Łukasz Matys pisze:
Witam, gdzie nalezy szukac/edytowac by moc skorzystac z innego operatora nizeli smscenter? Pozdrawiam.
_______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
5036
Wiek (w dniach)
5037
Ostatnia aktywność (w dniach)
1 komentarze
2 uczestnicy
uczestnicy (2)
-
Sylwester Zdanowski -
Łukasz Matys