Kolejne bledy w nowej wersji
19 Sie
2007
19 Sie
'07
15:58
Witam Przy ustawieniu na "przeladowanie SQL" w wersji 1.10 pokazuje się na stronie: Zapytanie: INSERT INTO reload VALUES ('1','?NOW?') ... Wg mnie powinno byc napisane ze brak jest hostow. Nastepny blad jeśli już dodamy hosta to pokazuje się 2 razy tekst: Przeładowanie konfiguracji Przeładowanie konfiguracji Pozdr. _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
6887
Wiek (w dniach)
6887
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Andy