Użytkownik goblin@pentex.pl napisał:
To bardzo ciekawe, ale standardowo pokazuje wszystkie dane. Imię, Nazwisko, adres... To nie są dane osobowe?
to niech tylko pokazuje krotki komunikat ze costam (np. zaleglosci), a szczegoly po podaniu login/pass (wczesniej przypisane do usera)
Ojezu. Facet wysłał łatę na customer to go uświadomiłem czemu my tego tak nie zrobiliśmy. A marudzenie w stylu wystarczy dodać login/pass czy nie wyświetlać adresu ma się nijak do tego bo customer _chyba_ nie będzie już rozwijane (bo po co), a jak ktoś będzie potrzebował user/pass i innych takich to wybierze UserPanel (jak go kidedyś skończę). -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]
uczestnicy (1)
-
Marcin Król