4 Paź
2006
4 Paź
'06
12:03
Mam propozycje. Może warto założyć forum dla LMS'a. Przeszukiwanie listy jest trosze czkę uciążliwe. Na forum mógłbybyć podział na różne tematy.
I skrzynek nie zapycha -- Pozdrowienia, SuSe
Mam propozycje. Może warto założyć forum dla LMS'a. Przeszukiwanie listy jest trosze czkę uciążliwe. Na forum mógłbybyć podział na różne tematy.
I skrzynek nie zapycha
-- Pozdrowienia, SuSe Nie wiem jak Wy, ale ja zapisując się do listy LMS dostałem maila z kilkoma regułami. Pkt 9 brzmiał: "9) Nawet nie próbuj proponować żebyśmy zrobili forum na WWW." Myślę, że warto by to było uszanować.
7204
Wiek (w dniach)
7204
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Michał Pilch