Re: [lms] Re: [lms] RT - kilka pytań
1. Proszę powiedzieć czy po wpisaniu z poziomu WWW zgłoszenia do systemu jest wysyłąny list e-mail do admina danej kolejki?
nie
A szkoda, myślę że to by się przydało, BOK przyjmuje zgłoszenie, i odrawu zostaje wysłąne powiadomienie dla admina, serwisanta danej kolejki.
2. po wpisaniu z poziomu WWW zgłoszenia do systemu jest wysyłąny list e-mail do zgłaszającego informujący iż jego uszkodzenie zostało przyjęte i jest w trakcie realizacji ?
nie, trzeba odpowiedzieć na zgłoszenie tworząc drugą wiadomość, rtparser wysyła zwrotki. Uznałem, że skoro użytkownik osobiście/telefonicznie
zgłasza
problem to nie potrzebuje potwierdzenia.
OK, rozumiem, choć ładnie by to wyglądało, klien czół by się dowartoścuiowany, i widział by że firma jest solidna i że jego zgłoszenie nie zostało olane
2. Co prada widziałem już ten problem na grupie ali ni jak nie daje mi się go usunąć. Po wysłąniu odpowiedzi do klienta pojawia się komunikat: Warning: Cannot modify header information - headers already sent in /var/www/lms/modules/rtmessageadd.php on line 140
jaka wersja?
Jak już pisałem wczesniej wszystko jest aktualizowane na beżące z CVS, i chyba ważne mimo tego komunikatu poczta zostaje wysłana. KL
uczestnicy (1)
-
Krzysztof Lewandowski