On Sat, Apr 24, 2004 at 09:39:11AM +0100, Tomasz Chilinski wrote:
1) To nie jest błąd. 2) To NIGDY nie wejdzie do oficjalnego relase.
Jeśli Ci zależy na ochronie danych osobowych członków Twojej sieci
Wiesz co to są dane osobowe? Winieta może pokazywać tylko saldo i listę
A wiesz jak rejestrować zbiór danych osobowych? :)
wszystkich operacji. Po co pokazywać dane użytkownika? :)
To czy kt i ile zapłącił też podchodzi pod odpowiednią ustawę. Jeśli już ktoś ma dłuższą chwilę to mógłby zrobić formularz, dodać jakiś pin do users, i login/pin... i tyle. Usery 'firmowe' nie musza pozwalac pracownikom ogladac swoich pieniedzy. Aha, mozna tez cos o https napisac... kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
uczestnicy (1)
-
hunter