2 Lut
2005
2 Lut
'05
16:09
[Wednesday, 02 February 2005], A.L.E.C napisał(a):
Tomasz Orzechowski wrote:
U mnie sie to sprawdza - jak chcesz moge zrobic diffa wzgledem tego co teraz jest w CVSie.
PROOOSIIIMY!!!
:-) nie ciesz się tak, poczekaj aż zobaczysz tego diffa :) Napisz co Ci sie w nim nie podoba - poprawie. PHP znam, ale Smarty'ego nie uzywalem. Konkrety.
-- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.
7811
Wiek (w dniach)
7811
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Jaroslaw Dziubek