21 Lis
2006
21 Lis
'06
21:46
Konrad Cempura napisał(a):
W pliku php.ini wyśrednikuj ustawienie charsetu czcionek. Jeśli ustawiłeś SET NAMES to musisz wprowadzić dane do bazy (te z polskimi ogonkami, nie wszystkie) jeszcze raz.
Spróbuj wpisać Ń po ustawieniu utf8, powinno być dobrze, jeśli jest źle to nie poprawiaj, bo popsujesz jeszcze bardziej :)
w pliku php.ini mam tak: ;default_charset = "iso-8859-1" wiec to chyba nie to... P.S-gdzie mam wg Kolegi ustawic utf8 ? Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com
7156
Wiek (w dniach)
7156
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Matys Łukasz