22 Wrz
2006
22 Wrz
'06
12:09
Ostatnio wprowadzono zmiany w rozmieszczeniu okien komputerow, sadze ze jest to korzystna zmiana czy nie mozna by wprowadzic takich zmian w stosunku do domen i kont klienta ? podobnierz statystyk oraz zgloszen? uprosciloby to nawigacje w LMS poprzez ujednolicenie ergonomii poruszania sie po LMS co na to developerzy i co na to uzytkownicy ? pozdrawiam Dariusz Kowalczyk
7217
Wiek (w dniach)
7217
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Dariusz Kowalczyk