6 Maj
2004
6 Maj
'04
22:50
Witam. W liście z dnia 6 maja 2004 (22:34:50) można przeczytać:
Dało by się dopisać modul drukujący umowy z userem ?
Dało by się nie pisać na listę w HTMLu? -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl
8088
Wiek (w dniach)
8088
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer