Witam On Nov 9, 2007, at 2:25 PM, Tomasz Chiliński wrote:
na IFB nie da się zrobić z MARK-owaniem. Chcesz robić przez filtry w tc?
Ja nie chce uzywac IMQ, bo sa problemy z upgrade'em kernela. W zasadzie dla mnie liczy sie efekt, a jak to technicznie bedzie wykonane to juz mniej wazne. Tylko jakos do ifb jest niewiele opisow, a te co sa nie sa dla mnie w 100% jasne. Dlatego mam z tym problem. Pozdrawiam, Mariusz Barczyk -- i jak opanowal ktos podzial ze squidem wydaje mi sie ze dobra droga jest tutaj: http://www.linux-serwer.info/content/view/53/34/ tylko jeszcze nie udalo mi sie tego odpowiednio podpiac pod podzial pasma na demonie lms`a za wszelkie uwagi z gory dzieki _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
uczestnicy (1)
-
maccolo