8 Sty
2004
8 Sty
'04
17:02
Witam.
ps. karta GSM w simplusie z numerem i 5-10 pln spowoduje ze wysylanie smsow z upomnieniami będe mógł wreście zrobić. (kabel i telefon mam)
To ja poproszę 25zł na moją komórkę ;-) -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl
8206
Wiek (w dniach)
8206
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer