Witam,
Czy ktoś też ma następujący kłopot z najnowszą wersją?: mimo, że generowany HTML zawiera "charset=utf-8" to w mozilli lub w mozilla firefox, polskie znaki nie pojawiają się w UTF8 tylko ISO8859-2 i trzeba każdorazowo stronę przeładować z UTF8? Czy to kwestia przeglądarki? (dałem domyślnie utf-8, ale i tak muszę przeładować...) tylko jak pokazuje mi fakture - w naglowku jest utf-8, ale firefox to
[Friday, 25 February 2005], lms napisał(a): olewa (trzeba recznie przestawic w menu). -- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.
uczestnicy (1)
-
Jaroslaw Dziubek