Re: [lms] Re: Dodawanie własnych umów, protokołów, aneksów, faktur
podaj pełna ścieżkę dostepu do katalogu lms ----- Original Message ----- From: "Krzysztof Szwaba" <kermu@kasztanowe.net> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Wednesday, January 24, 2007 11:13 PM Subject: [lms] Re: Dodawanie własnych umów, protokołów, aneksów, faktur On Mon, 22 Jan 2007 20:08:04 +0100 "KrzysieK" <krzysiek@kirc.pl> wrote:
Witam
Męcze się z tym już któryś dzień z kolei, i nie moge za nic dojść jak umiescic w lms'ie te pliki, zrobilem sobie szablony juz tylko jak zrobic zeby je lms widzial?
Też mam z tym problem Próbowałem zainstalować upomnienie z http://lists.rulez.pl/lms/2006/11544.html Skopiowałem katalog upomnienie do /usr/share/lms/documents/templates niestety w "typ dokumentu: nie widzę "upomnienie" a w szablonach mam tylko "Domyslny dokument" Krzysztof -- No virus found in this incoming message. Checked by AVG Free Edition. Version: 7.5.432 / Virus Database: 268.17.8/649 - Release Date: 2007-01-23 20:40 --------------------------------------------------------------------- Wybierz najlepszy Film DVD2006 roku! Wygraj telewizor LCD 32" lub zestaw kina domowego Glosuj >> http://dvd2006.interia.pl
uczestnicy (1)
-
Andrzej Nowak