Re: helpdesk, lms-rtparser i problemy
21 Gru
2005
21 Gru
'05
13:19
jeszcze jedno pytanie, gdzie wyedytowac tresc maila wysyłanego do usera który wysłał maila na adres pod który podpięty jest rtparser.. w kodzie? czy moze w [rt] jakos da sie wyedytować to? -- Z powazaniem Przemyslaw Backiel Main Network Engeneer at backiel.com.pl tel.mob. 692-64-04-82 tel. +68-3772006
7488
Wiek (w dniach)
7488
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Przemysław Backiel