19 Mar
2007
19 Mar
'07
13:14
Chciałbym dowiedzieć sie czy istnieje możliwość korzystania z pełnej funkcjonalności LMS w systemie OpenBSD z pf-em ? Jeśli tak to czy są wymagane jakieś dodatkowe skrypty ? bo chciałbym wprowadzić u siebie w sieci LMSa Pozdrawiam Lukasz Olszewski _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
7040
Wiek (w dniach)
7040
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Lukasz "VoKaL" Olszewski