Moje pomysły racjonalizatorskie go lmsa, pomysły, które już niedługo mam nadzieję przynajmniej częściowo sam realizować (może jednak w grupie?): 1: Lista urządzeń sieciowych - drop filtrujący po stanie urządzenia on-line / off-line 2: terminarz i helpdesk - połączenie ich między sobą. 3: Skrypty integrujące LMSa z MT 4: Synchronizacja terminarza z telefonem komórkowym (SyncML?) 5: terminarz - powiadomienie wybranej osoby-pracownika (zastanowić się czy użytkownika też) o dodaniu nowego wpisu w terminarzu. 6: Raport umów kończących się w przeciągu zadanej liczby dni / miesięcy 7: W rozliczeniu klienta - numer fv widoczny na liście a nie w tipie + możliwość wyszukania klienta po numerze faktury PS. Sorry za pustego maila - ręka mi się zatrzęsła nad przyciskiem wyślij... -- [pozdrawiam Paweł Rohde ] [email: pawel@rohde.poznan.pl, kom: 888 56 86 26 ] [JID: admin@suchylas.net, GG: 755284 ]
uczestnicy (1)
-
Paweł Rohde