Re: [lms] Re: ufff... mała ankieta.
20 Cze
2003
20 Cze
'03
22:32
Witam.
IPv6 nie będzie można zarządzać? ;-)
Nie, pentagon nie wyraził zainteresowania LMS'em. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl
8404
Wiek (w dniach)
8404
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer