Re: bład przy VAT - krytyczny błąd - UWAGA
15 Lis
2006
15 Lis
'06
17:00
jpk napisał(a):
Szkoda wydać na coś co jest juz gdzieś opisane... Aczkolwiek z drugiej strony jak ktoś chce tak na prawdę zupełnie i całkowicie pewny że robi dobrze ;) to nie szkoda...
pewnie, że szkoda.. googlam, nie znalazłem możesz podać link do miejsca gdzie jest to opisane? -- Z powazaniem Przemyslaw Backiel
7165
Wiek (w dniach)
7165
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Przemysław Backiel