20 Wrz
2004
20 Wrz
'04
20:05
Użytkownik Marcin Król napisał:
Hm. Jesteś analfabetą czy udajesz? ALEC napisał Ci że za to odpowiada "opcja debug_email w lms.ini". Dodatkowo skrypt wyświetla Ci czytelny komunikat z ostrzerzeniem "Uwaga! Tryb debug (używam adresu sszady*@*rekabit.pl)". Wnioski wyciągnij sobie sam.
Wybacz Wielki Mędrcze, ale zwykłem pod opcją debug doszukiwać się załaczenia dodatkowego śledzienia (nadzoru) w badanym programie. Tak czy owak, dzięki na naprowadzenie - byc moze wystarczy wyłaczyć owy tryb by meilnig działał zgodnie z oczekiwaniami. Sylwek -- GG:1842056 http://eliasz.pl http://rekabit.pl tel. praca: (084)6774155 dom: (084)6270713
7950
Wiek (w dniach)
7950
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Sylwester Szady (own)