Re: nowy ficzer - slownik wiadomosci administracyjnych
9 Gru
2004
9 Gru
'04
21:23
Witaj KubaTyszko, W Twoim liście datowanym 9 grudnia 2004 (20:56:00) można przeczytać: K> czesc. K> co myslicie o dodaniu takiego czegos: K> edytuje sobie usera i zamiast za kazdym razem wpisywac wiadomosc K> administracyjna z palca - wybieralmyb sobie jedna z wczesniej K> zdefiniowanych. K> mysle ze to przydatne - a wiadomosci moglyby byc np: K> ze user zostal zablokowany. K> ze nastapi prezrwa technicana K> ze zmienil sie numer konta albo cos innego. K> inne wedlug wlasnej inwencji. A i przydałaby się możliwość wybierania grup użytkowników przy ustawianiu ostrzeżeń. -- Pozdrowienia, Tomek mailto:gal01@wp.pl
7868
Wiek (w dniach)
7868
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
gal01