16 Lis
2004
16 Lis
'04
04:11
Witaj Grupa! Mam jeszcze takie pytanie odnosnie skryptu generującego limity i daemona "tc". Czy któryś z tych w.w. modułów uwzględnia łącza asymetryczne? Jeżeli tak to gdzie można wpisać wielkość łącza w kierunku wychodzącym? -- Pozdrowienia, **************************** * Marek (SirAdams) Adamski * * LMS: 1.4.0 Evalla+daemon * * ICQ:42751516 * * GG:14747 * * Linux user:#253788 * ****************************
7891
Wiek (w dniach)
7891
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marek Adamski