23 Lut
2012
23 Lut
'12
16:07
Witam Czy jest mozliwosc jakos w LMSie wystawic fakture np za 45zł tylko tak, że klient zapłacił 6 zł a pozostało do zapłaty 39 ?? -- Pozdrawiam **Michał Skwiercz
23 Lut
23 Lut
16:49
W dniu 23.02.2012 16:07, Michał Skwiercz napisał(a):
Witam
Witam.
Czy jest mozliwosc jakos w LMSie wystawic fakture np za 45zł tylko tak, że klient zapłacił 6 zł a pozostało do zapłaty 39 ??
Wystawiasz fakturę na 45 zł i od razu KP na 6zł. -- Pozdrawiam Tomasz Chiliński, Chilan
5236
Wiek (w dniach)
5236
Ostatnia aktywność (w dniach)
1 komentarze
2 uczestnicy
uczestnicy (2)
-
Michał Skwiercz -
Tomasz Chiliński