Re: Edycja i kasowanie faktur
29 Sty
2005
29 Sty
'05
19:05
From: "Stanisław Czech" <tygrys@tygrys.net>
Sluszna uwaga. Niemniej, jezeli juz mamy cos kasowac, a nie chcemy robic korekty, to przydalaby sie renumeracja. Na dziury w ksiegowosci nie mozna sobie pozwolic, a ewentualne uzupelnianie luk wydaje sie niemozliwe (daty ksiegowan musza sie zgadzac z numeracja - inaczej US nas zje). W innych przypadkach najlepszym rozwiazaniem bedzie korekta.
Na podstawie jakich przepisow swierdzasz ze nie moze byc dziury w numeracji? PS. Mialem kontrole trwajaca nieprzerwanie kilka tygodni i luk w numeracji sie nie czepili - bo luki w numeracji sa OK jesli w miejsce luki wystawimy odpowiedni "kwitek" :-P. Pozdr. --RIP--
7814
Wiek (w dniach)
7814
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
RIP