26 Kwi
2004
26 Kwi
'04
13:48
Sylwester Szady wrote:
U mnie owe pliki z UPGRADE nie działają, dlatego zabieram z nich polecenia bazodoanowe i wykonuje je przez phpmyadmin... Może warto o tym pamiętać....
to nie są skrypty wykonywalne (choć w zasadzie mogłyby być) więc nie działają :), ale w nich jest napisane jak ich uzywać. -- Pozdrawiam Aleksander Machniak ( A.L.E.C ) http://alec.k27.prv.pl gg-2275252
8095
Wiek (w dniach)
8095
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
A.L.E.C