Witam. Najwyższy czas na zrobienie faktur korygujących. Oto jakie założenia jakie ja opracowałem: 1. Numeracja faktur korygujących niezależna od numeracji faktur z dodatkowo ustalanym prefiksem np. LMSKOR. 2. W fakturze korygującej wyszczególniamy, której faktury dotyczy korekta. 3. W fakturze korygującej wyszczególniamy poszczególne pozycje z faktury, której ona dotyczy oraz jak te pozycje powinny wyglądać. 4. Na dole podajemy rozliczenie korekty w rozbiciu na stawki. 5. Saldo klienta uwzględnia oczywiście korekty, które w jego operacjach finansowych są widziane jako obciążenia (mogą być ujemne lub dodatnie). Wątpliwość: 1. Czy można korygować fakturę korygującą, a jeśli tak to jaki poziom zagnieżdżenia?:) Jak zwykle sponsorzy mile widziani - kto jest zainteresowany korektami? ;-) Komentarze są bardzo mile widziane ;-) -- Pozdrawiam, Tomasz Chilinski
uczestnicy (1)
-
Tomasz Chilinski