Re: [lms] lms-squid i wiele powiadomień
Łukasz Rostalski pisze:
Marcin Król pisze:
Łukasz Rostalski pisze:
Witam Czasami zachodzi sytuacja w której jedno powiadomienie to za mało i musimy jednemu klientowi wyświetlić wiadomość A a drugiemu wiadomość B. Możemy to zrobić w ten sposób, że na serwerze www definiujemy kilka wirtualnych hostów np: info1.domena.pl info2.domena.pl [...]
A czemu tak? Przecież różne powiadomienia dla klientów masz w standardzie.
Hmmm kiedyś tak to zrobiłem i zostało. A gdzie to jest, bo nie mogę znaleźć?
Co znaczy gdzie? Przecież na karcie klienta masz pole "treść ostrzeżenia" -- Pozdrawiam, Marcin 'Lexx' Król http://lexx.polarnet.pl GG: 652506 _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
uczestnicy (1)
-
Marcin Król