On Sun, Jan 18, 2004 at 09:41:01AM +0100, A.L.E.C wrote:
Dalo by sie?
-INSTALLDIR = /usr/bin +INSTALLDIR = $(DESTDIR)/usr/bin
a dlaczego tak? User ma sobie wybrac sam INSTALLDIR poprzez configure --prefix=/path/catalog poza tym domyslnie w configure INSTALLDIR=/usr/local/bin.
AFAIK tak zawsze zainstaluje ci w /usr/bin nieważne co podasz --prefix -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat IPv4://repcio@3575230515 IPv6://repcio@3ffe:8010:1c:beaf::2 +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | Network Administrator @ Repcio.NET & Trzebnica.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+
uczestnicy (1)
-
Przemysław 'Repcio' Gubernat