Re: kompilacja A.L.E.C's LMS Daemon
25 Maj
2004
25 Maj
'04
23:03
Użytkownik Krzysztof Lewandowski napisał:
No własnie nie wiem czego moze brakowac, mam zainstalowana Fedore1, Apacha 2, Mysql 3.23.58 (wszystko instalowane z płyty fedory), LMS 1.3. Gdzieś czytałem na grupie że ktoś zrobił rpm dla MySql.
Coś słabo czytałeś tą dokumentację. Hint: 6.1.1 -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]
8063
Wiek (w dniach)
8063
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król