Piotr Chmyłkowski wrote:
1. pole w ktorym administrator bedzie mial mozliwosc dodania sciezki do katalogu domowego. Np ja uzywam PLD a tam jak pewnie wiecie konta domowe uzytkownikow znajduja sie w /home/users. Poza tym zalozylem pare kont ftp uzywajac vsftpd i wirtualnych uzytkonikow, oni maja katalogi domowe w /home/services/ftp/$USER. To gwoli wyjasnienia dlaczego uwazam, ze warto dodac takie pole :)
2. Wybor metody haszowania hasla. Znowu moj przypadek z vsftpd, autentykacje mam przez pam-mysql. Niby tam jest obluga md5, ale mi jakos nie chce dzialac, wiec uzywam mysql-owego PASSWORD.
może kiedyś, wpisz do BTS'u żeby nie umknęło -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg-2275252 Lan Management System Developer http://lms.alec.pl
uczestnicy (1)
-
A.L.E.C