Re: Patch - komunikaty i ostrzezenia.
On Sun, Feb 01, 2004 at 11:31:59PM +0100, pbern@pbern.biz wrote:
Ja mimo wszystko bym widzial winietkowanie w 1.2.
Imho do 1.1 nie powinniśmy już nic dodawać. Zamrozić poprawić reszte Akurat tutaj sie z Toba nie zgodze,, Rafal poswiecil duzo czasu by to sportowac do 1.1.x i mowi ze to dziala...
co za problem to wlaczyc.... mysle ze wszyscy (majac na wzgledzie ogolne zainteresowanie) przetestuja to i dadza znac co i jak...
Contrib. Można dać ładną info na początku dokumentacji. Nie róbmy tytaj pld ani debiana z ich terminami :-> kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
uczestnicy (1)
-
hunter