13 Lis
2004
13 Lis
'04
19:07
Witam. W liście z dnia 8 listopada 2004 (22:16:22) można przeczytać:
Witam. Moje zdanie jest takie iz LMS powinien byc taki jaki jest !!!! Jesli ktos nie potrafi go wdrozyc, to niech nie bierze sie wogole za sieci !!!
Moje zdanie jest takie iz TOPPOSTING powinien byc karany krzeslem elektrycznym !!!! Jesli ktos sie nie zna na netykiecie to niech nie bierze sie wogole za internet !!! BP, MSPANC PS. Nie bierz sobie tego co napisałem do serca ;) PS2. Tak, czepiam się. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl
7894
Wiek (w dniach)
7894
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer