5 Kwi
2006
5 Kwi
'06
23:48
Grzegorz Cichowski napisał(a):
Galciu napisał(a):
Już było poruszane wcześniej, ale czy rzeczywiście nie lepiej dopisać możliwość ustawiania limitu na konkretny komputer??
jak mniemam chodzi o demona? prosta poprawka i dziala wlasnie tak. a masz prosta poprawke na taki przypadek:
jest firma X, ktora dostaje fakture za 5 komputerow, z czego: 2 sa w miescie A, podlaczone pod serwer A, dzielace jeden pakiet pasma drugie 2 w miescie B, serwer B, ale za to kazdy ma swoje osobne pasmo 5 jest na serwerze C ? :) pz, -- Jakub BIGHard Jakubik | jj1664-ripe TEL-DIK.pl network administrator loop found in loop in redundant loopback
7387
Wiek (w dniach)
7387
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Jakub Jakubik