21 Sie
2007
21 Sie
'07
13:23
Witam Czy bylaby mozliwosc zwiekszenia dlugosci pola nazwy komputera. Ja sobie wpisuje ja w formacie nazwisko_[pierwsza litera imienia] [numer]. Mam klietke, ktora ma na nazwisko Ciszewska-Szczypiorowska i ni cholery nie da sie tego tam wepchnac. :) Pozdrawiam, Mariusz Barczyk -- _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
6883
Wiek (w dniach)
6883
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Mariusz Barczyk