10 Maj
2005
10 Maj
'05
20:59
Hello Grzegorz, Tuesday, May 10, 2005, 3:03:09 PM, you wrote: GS> 2 zajmuje duzo miejsca na ekranie i powoduje ze strona sie wolniej GS> otwiera (pewnie bys to docenil gdybys mial kilka zdalnych sieci na GS> dslach do zarzadzania) zawsze mozna po prostu nie wstawiac obrazka :) -- Best regards, Przemek mailto:sako@infinity.waw.pl
7719
Wiek (w dniach)
7719
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Przemek SAKO Galczewski