Użytkownik Tomasz Chilinski napisał:
Btw. uważam umieszczenie w lms-cutoff zawinietkowywania usera za redundancję. Jeśli odłączamy usera od sieci to po prostu przekierowujemy go na winietkę z informacją, że został odłączony + jego saldo i operacje.
Dobra dobra. Wyświetlenie winetki na stronie z blokadą jest imho dużo lepsze, bo równie dobrze można zablokować usera z ujemnym saldem za np. złamanie regulaminu. I skąd on biedny ma się zorientować czemu jest zablokowany? Pozatym, my sami w UI widzimy że został zablokowany za to a nie za co innego. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
uczestnicy (1)
-
Marcin Król