18 Lip
2006
18 Lip
'06
14:50
----- Original Message ----- From: "Paweł Rohde" <pawel@rohde.poznan.pl> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Tuesday, July 18, 2006 2:07 PM Subject: [lms] Kilka pomysłów To moze i ja doloze swoj pomysl .. jeden jedyny :) Utworzenie serwera news i zalozenie na nim jednej badz kilku grup tematycznych. Wydaje mi sie, ze przy tak popolarnym projekcie byla by to o wiele wygodniejsza forma komunikacji. pozdr. seba
7279
Wiek (w dniach)
7279
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
sqniC