On Thu, 1 Apr 2004 13:14:08 +0200, Bartosz wrote
Witam,
Witam.
Tak. No więc uważam że dobrze by było zamknąć kod LMSa, rozprowadzać go jako binarne paczki i brać za to opłaty. Jak uważacie?
Warto też będzie zastanowić się nad zamknięciem kodu kadu. A może i ludzi z ekg do tego też się przekona.
Mi nadal brakuje możliwości wprowadzania stawek VAT przy wpłatach i kopiowania stawek VAT przy automatycznych obciążeniach do tablicy cash. Po 1.05.2004 LMS się rypnie przez to. Dorobiłbym te opcje, ale nie idzie dogadać się z Łukaszem Jarosławem Mozerem co do dostępu do CVS (nie wspomnę już o warningach).
Jeśli spróbujecie zamknąć kod LMSa to możecie być pewni na 100%, że powstanie conajmniej kilka projektów otwartych na bazie LMS i nic
Jak najbardziej popierem Pana Tomasza Chilińskiego, zróbcie najpierw dobry i w pelni funkcjonalny produkt a potem czemu nie wprowadzcie oplaty. Popatrzcie np na taka dystrybucje RedHat przez tyle czasu byla darmowa zrobili bardzo duzo, system dziala stabilnie i wycofali sie z open source. LMS jeszcze troche do tego brakuje, bo kto kupie system ktory ma wiele rzeczy tylko dla ladnego wygladu, np samo przycinanie pasma IN oraz OUT wciaz jest pisane palcem na piasku Pozdrawiam Grzegorz Jakóbik prawnie
nie wskóracie w tej sprawie w PL.
Pozdrowienia,
[ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]
Pozdrawiam Tomasz Chiliński
uczestnicy (1)
-
Grzegorz Jak�bik