Re: [lms] Re: [lms] Re: [lms] domyślna taryfa
21 Lut
2006
21 Lut
'06
22:25
Witam. W liście z dnia 21 lutego 2006 (19:12:27) można przeczytać:
Bardzo zlym pomyslem sa klienci bez taryf zawieszeni w powietrzu.
A jak sam siebie dopiszesz? PS. nie pisz w HTML! -- Łukasz Jarosław Mozer mailto: lukasz@rulez.pl LMS: idea/layout/php/perl
7432
Wiek (w dniach)
7432
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer