21 Lip
2006
21 Lip
'06
10:55
Witam Mam taki problem.. zeby klient mial adres IP zewn musze wyedytowac jego komputer i podac w dwoch rubrykach IP zewn. bo inaczej nie tworzy sie regulka SNAT w firewallu. Jesli wpisze wpisze w 2 rubrykach IP zewn to w konfigu dhcp otrzymuje 2 takie same wpisy IP zewn. rozniace sie tylko nazwa host "host a drugi ma host_pub". wersja LMS 1.8.3 Pozdrawiam
7279
Wiek (w dniach)
7279
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Andrzej S