Re: Dowody wpłaty raz jeszcze ... :)
On Sat, May 29, 2004 at 02:28:29PM +0200, Grzegorz Czechowski wrote:
Witaj hunter,
h> Cicho, ja pomalutku robie formularz wpłaty.
W końcu jakieś konkretne konrety, przewidujesz jakieś terminy? Do 15'stego wyrobisz się? :) Pozdrawiam ...
"Robi się". Ale pozostaje pytanie: Czy tylko robić pod Pocztę Polską i wpłaty gotówkowe? (jeśli ktoś wpłaca do banku ISP to czasem musi mieć wypełniony blankiet, a czasem nie musi) Czy też dodać opcję banku wpłacającego i gotowe przelewy? A i co robić gdy "słownie" się nie mieści? (wiem już że gdy grosze==0, to nie trzeba pisać 0/100). kd. btw. na 150 klientów na stronę wydruku blankietu i stanu konta (logowanie po pinie a nie po IP źródłowym) nie weszło nawet 5. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
uczestnicy (1)
-
hunter