Użytkownik Marcin Król <lexx@polarnet.pl> napisał:
Zapoznaj się raczej z ustawą o prawach autorskich i zobacz jak copyrightsy robi np. M$.
-- _ _ _ ___ | |_ | \\/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl
Marcin \'Lexx\' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
Co ma M$ do open source? Prawa autorskie sa prawami autorskimi a licencja GNU swoja droga. Chyba kazdy plik LMSa rozpoczyna sie od slow: [..] * This program is free software; you can redistribute it and/or modify * it under the terms of the GNU General Public License Version 2 as * published by the Free Software Foundation. [..] Kazdy moze dowolnie modyfikowac kod i sie pod tym podpisywac, wazne zeby zaznaczyl ze oparte to jest na licencji GNU. Wszystko co powstaje z produktu licencjonowanego na GNU automatycznie jest na licencji GNU. Czy nie tak jest? Moze niech egroupware zacznie sie procesowac z phpgroupware, przeciez maja praktycznie ten sam engine, ta sama struktura katalogow, te same funkcje, tylko troszke zmienione. Idea GNU i open source nie polega na udowadnianiu ze to jest moje a to twoje. Chodzi o wspolna prace nad kodem. Pozdrawiam Arek
uczestnicy (1)
-
Arkadiusz Fryz