Karol napisał(a):
Mam w umowie jasno napisane ze jezeli klient zalega z oplatami moge mu pogorszyc jakos uslug lub calkowicie odlaczyc podobnie zreszta ma cyfra+ era itp. operatorzy telekominikacyjni raz mi sie zdarzylo ze jakos przelcial mi rachunek z gsm i mi odlaczyli ale abonament musialem zaplacic mimo iz nie moglem skorzystac z tego telefonu i wedlug prawa jest to legalne dlatego ja tez moge komus zaprzestac wystawiac faktury jezeli on zalega z oplatami i nie korzysta z moich uslug
tylko ze sprawa zmierza w kierunku prawa a ja sie pytalem jak to zrobic aby lms to wykonal :) pozdrawiam No cóż,... z tego co wiem to lms tego nie potrafi.... Musisz sam jakoś z tym coś zrobić
-- pozdrowienia jpk ---------- w sprawach usterek i awarii oraz zmian na umowach proszę się kontaktować bezpośrednio z BOK-iem bok@jpk.pl 0 801 080 234
uczestnicy (1)
-
jpk