8 Lis
2004
8 Lis
'04
19:21
mariuszmiziolek napisał(a):
Tak sie zastanawialme przeciez coraz wieksze grono zbiera sie wokol LMS-a czy nie mozna by bylo zrobic dystrybucji linux-a z LMS-em.
oczywiście że można, i oczywiście ze opartą na debianie ;) Ale serio, taki pomysł padł już dawno tylko nikomu się nie chce. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7899
Wiek (w dniach)
7899
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król