27 Sty
2007
27 Sty
'07
01:59
Może by tak tworzyć je za pomocą netstat-nat zamiast fping? Większość komputerów posiada zainstalalowany system Windows XP który namawia do używania zapory ogniowej. Zapora blokuje odpowiedzi na pingi. Leniwi użytkownicy nie konfigurują w niej nic, więc ta informacja nie jest prawdziwa. Każdy komputer posiada zainstalowane oprogramowanie które próbuje łączyć się z internetem. Może dałoby się użyć netstat-nat do generowania takiej informacji? Co wy na to? Pozdrawiam
7089
Wiek (w dniach)
7089
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
YArii