Re: problemy z wyciekiem udp
21 Lis
2006
21 Lis
'06
19:31
Dnia 21-11-2006 o 18:48:55 Jarosław 'YArii' Kłopotek <yarii@b7net.pl> napisał(a):
to weź mu może ogranicz liczbę połączeń regułką ipt, i daj limit pakietów na sekundę.
Kłaniają się podstawy, UDP jest protokołem bezpołączeniowym. -- pozdrawiam Robert Rakowski
7157
Wiek (w dniach)
7157
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Robert Rakowski