3 Lis
2004
3 Lis
'04
09:45
On 2004-11-03 01:38, Użytkownik Robert CyberM napisał:
moim skromnym zdaniem walka z wiatrakami bez wiekszych szans powodzenia... niestety. zeby uniknac podobnych "zjawisk" pomysl o pppoe, jak temat Cie zainteresuje (moze tez innych) pisz na priv, troche to NTG wiec nie bedziemy smiecic
A na czym robisz? linux i pppoe-rp czy BSD? Jeśli to pierwsze to jak poradziłeś sobie z dużym obiążeniem (nie dopracowaniem) serwera? -- [pozdrawiam Paweł Rohde ] [email: pawel@rohde.poznan.pl, kom: 888 56 86 26 ] [JID: admin@suchylas.net, GG: 755284 ]
7904
Wiek (w dniach)
7904
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Paweł Rohde