10 Maj
2004
10 Maj
'04
18:22
Witam. W liście z dnia 10 maja 2004 (12:21:26) można przeczytać:
Nic dziwnego... go to 1.2.0rc5 a nastepnie do czegos nowszego np CVS lub po prostu do 1.2.0rc6. A.L.E.C. podawal tutaj linka calkiem niedawno...
1.2.0 jest nowsze niż rc5 ;-) -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl
8082
Wiek (w dniach)
8082
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer