18 Lip
2006
18 Lip
'06
11:27
A stwierdziłem, że wrzuce na grupę, niech jest w archiwach: http://dw.czechowice.net/pyLMS2Nagios-v4-r2.tar.bz2 W razie pytań, problemów, piszcie, wydaje mi się, że w miarę przejrzyście jest to napisane, że znawca php da sobie rady z pythonem. :) Do działania jest potrzebny python-MySQLdb. Zdrowie. -- . Przemyslaw Stanislaw Knycz JID:djrzulf@kol.net.pl . | Net/Sys Admin, PLD Developer, Mobile: +48 601391681 | | Apple & Sun Microsystems Reseller http://knycz.net/ | | OSBRiDGE Wireless Authorized Distributor && Support | `- To see tomorrow's PC, look at today's Macintosh -'
7279
Wiek (w dniach)
7279
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Przemysław Stanisław Knycz